Mobil Alışveriş

Android için Alışveriş Yapma Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut1.3 MB
  • Sürüm1.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciEurasia Soft
Mobil Alışveriş uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve rahat alışveriş yapmanın keyfini yaşayacağınız mükemmel bir uygulamaya sahip olabili

Mobil Alışveriş uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve rahat alışveriş yapmanın keyfini yaşayacağınız mükemmel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Alışveriş yapmak çoğu insan için çok zevk verici olabilir. Ancak herkesin saatlerce mağaza mağaza gezmek için ayıracak kadar vakti olmayabilir. İşte vakit sorunu yaşayan kullanıcılarımızın çok işini kolaylaştıracak olan bu mükemmel uygulama ile dilediğiniz her yerden ve her zaman alışveriş yapabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulama kolay kullanım özelliği ile de dikkat çekiyor. Ayrıca uygulamada elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik ve daha bir çok kategoride aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir çok marka ve alışveriş sitesi bulunmaktadır. Gittigidiyor, hepsiburada, N11.com, Sahibinden.com, Tchibo, Teknosa, Vatan Bilgisayar, Media Market, Markafoni, Mudo, Trendyol, Morhipo, Mango, LC Waikiki, Defacto, Limango ve daha bir çok alışveriş adresini bir arada bulabileceğiniz bu uygulama sayesinde cihazınıza bir sürü uygulama yükleyerek yer doldurmaktan kurtulacak ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz tek bir uygulamayı kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Mobil Alışveriş indir